wybielanie zębów

Wybielanie zębów Dąbie

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie wymaga stanowić tylko kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może napawać się każdy z nas!

Wybielanie zębów Jastrowie

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupę kobiet zajmuje zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz więcej z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby wziąć im zamierzany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak zarówno w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najłatwiejsza, aby uzyskać doskonały efekt?

Spis treści:

Co wpływa na swobodny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to liczy?
Jak wybielić zęby – w lokalu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również kolejnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co wpływa na swobodny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów że stanowić wielki – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim składnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej dziewczyny że żyć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy wpływ na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie wielkiej części herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co znacznie, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starszych osób podchodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Jednak chociażby w niniejszych przykładach można wziąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym istnieje wówczas dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej realizuje się wybielanie zębów Kraków to samo z wielu miast, gdzie możemy skorzystać takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości pamiętamy więcej specjalne środki do celu w zakładu.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To proces polegający na nadaniu im piękniejszego odcienia. Gdy on trwa? Powszechnie kojarzy się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w wygodnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to zabieg bezpieczny, jednak warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w lokalu czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na zastosowanie z środków przeznaczonych do domowego użytku, ale dodatkowo mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z sposobów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na pozyskanie zadowalających wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentysty stanowi ich siła – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy rozliczać się zarówno z ogromniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Jastrowie

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najłatwiejsza? Sprawdź teraz istotne dane o każdej z nich również dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy osiągnąć specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują ogromniejszą miara substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a ponadto mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z wykorzystaniem past jest dodatkowe, lecz nie u wszystkiej kobiety daje znakomity efekt. Co znacznie, należy myśleć o tym, żeby nie używać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą zawierać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej elastyczne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Jastrowie

Paski do oczyszczania zębów

Do swoich metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Są więc nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które łączy się na wysoki i niski łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym sukcesie efekt wybielania że stanowić piękniejszy niż w porównaniu do past, lecz nie będzie on właśnie oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Jastrowie

Żele wybielające

Są działanie podobne do pasków, ale montowane są na zęby z wykorzystaniem pędzelka bądź w układzie wraz z żelem spotykają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie kończy się żelem wybielającym. W porównaniu do oczyszczania zębów w lokalu pacjenta, dopasowuje się to wyższe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech że żyć ciągle bielszy!

Zabieg otwiera się od wykonania wycisków zębów, na bazie których dokonuje się następnie specjalne nakładki z tworzywa nakładane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do wykorzystywania w lokalu. Pacjent powinien wprowadzać go każdego dnia, wypełniając nakładki i narzucając je na zęby.

Okres bycia diecie to głównie z 7 do 14 dni, przy czym efekt może obronić się na znaczniejszy czas niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Jastrowie

Wybielanie lampą

Druga oferta tania w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym sukcesie przyjmuje się specjalne środki wybielające oraz lampę, która wykonywa ich aktywację. Taka forma zezwala na osiągnięcie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to samo z miast, gdzie istnieje ono dostępne, uznawane jest za najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można otrzymać zdecydowanie większą różnicę w charakterach zębów niż z wykorzystaniem nowych metod. Stanowi obecne i sposób bardzo szybki – raz wykonany idzie na życie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która uprawiana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Jastrowie

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, ale także na znaczny godzina po nim, należy myśleć o właściwym postępowaniu. Kluczowa jest w tym sukcesie tak zwana biała dieta. Co wtedy jest?

Biała dieta to dieta, która proponowana jest po zabiegach wybielania zębów, a i innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z pozostałych materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także sugeruje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, pomagaj im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tym właściwsze produkty można wziąć. Wówczas biel zębów po sposobu że stanowić ważna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to zabieg, który pozwoli na osiągnięcie bardzo korzystnych wyników, jednak należy myśleć o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią być poddane wybielaniu.

Związki wybielające chodzą wyłącznie na zęby naturalne, stąd też nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków albo też plomb w zębach. Wobec tego kobiety posiadające poważną liczbę wypełnień potrafią nie osiągnąć właściwych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie publiczny i może huśtać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – dopasowuje się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w obcych miastach. To też pełna paleta innych sposobów, które powodują na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto wziąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na zwolnieniu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet zezwala na osiągnięcie bardzo dobrego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby zdobyć ciekawsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które stawiane są na zębie. Ich motywem jest korekta kształtu zęba, a także jego koloru. Dzięki licówkom można dostać bardzo interesujące rezultaty i bawić się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Jastrowie

Korony

Korony protetyczne kojarzone są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go zaś pozwolą na utrzymanie jego ról. Korony można mieścić na prostym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na wszą zmianę koloru zęba, a i że stanowić dawana w kierunku poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również kolejnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zaczerpnąć z całej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments