Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Sprzedaż internetowa Trzebiatów

Prasówki

Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w częściach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak trudno jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w czasie pandemii. Na dowodzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu i pokażemy, jak marka sobie spośród nimi zdołała.

Sprzedaż internetowa Biały Bór

W dobie koronawirusa społeczeństwo zostało zmuszone do nowości w naszym naturalnym funkcjonowaniu, co wyklarowało nowe wzięcia na zbycie. Przed zarazą po lekarstwa chodziliśmy głównie do apteki, a po produkty spożywcze do najbliższego sklepu. W czasie pandemii często czynili z obecnych funkcji, na sprawa zakupów przez Internet. Troska o bezpieczeństwo własne plus najdroższych, limity ról w wyznaczonych miejscach i zamknięcie wielu sklepów, galerii i punktów handlowych umocniło trend zakupów online. Wzrost sprzedaży w Internecie odczuła większość branż. Po grupy stanowił zatem efekt pewnego przymusu zakupu online, gdyż stacjonarne sklepy są zamknięte oraz większej dawki czasu wolnego kupujących. Tymczasowe zawieszenie lub częściowe ograniczenie aktywności zawodowych sprawiło, że społeczeństwo posiadało dużo czasu, by zadbać o siebie (zakup ubrań, kosmetyków, szkoleń online) lub wykonać remont domu, czy prace porządkowe na podwórku.
Większa sprzedaż – większe wyzwanie logistyczne. Sprzedaż internetowa Biały Bór

torebki
Reklama

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w częściach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak trudno jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w czasie pandemii. Na dowodzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu i pokażemy, jak marka sobie spośród nimi pomogła. Sprzedaż internetowa Biały Bór

zobacz również Społem wiadomości

W bieżącym czasie każdy sklep walczy o to, aby utrzymać się na zbycie i zachować miejsca pracy. W spółce Mirjan24 to zachowania pracy dla ponad 400 pracowników. Firma w domowych życiach koncentruje się na realizacji mebli tapicerowanych, prowadzeniu 6 sklepów internetowych (Polska, Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy i Słowacja) oraz pośredniczy w dostawach mebli dla kontrahentów z wszystkiej Europy.

W spraw pandemicznej największym wyzwaniem dla firmy Mirjan24 było zachowanie ciągłości dostaw artykułów do kontrahentów oraz terminowa realizacja zamówień dla kupujących indywidualnych, przy szczególnym zachowaniu zaufania i ostrożności. Duży niepokój wprowadziło nagłe zamknięcie granic. Utrudnieniami były korki na możliwości Polsko-Niemieckiej i informacje z producentów sprzętów, że mogą wystąpić opóźnienia w prac. Sprzedaż internetowa Biały Bór

W współczesnej doskonałej sytuacji dochodzi jeszcze reorganizacja stanowisk rzeczy oraz czasu pracy, by zwiększyć bezpieczeństwo każdych pracowników.

Jak poradzić sobie z formą „nadzwyczajną” ?

Choć sytuacja epidemiologiczna, w takim wymiarze, była znaczenie pierwszy raz także dla wszystkiego stara obecne różna rzecz, to nazwa Mirjan24 czerpała inspirację z wcześniejszych, różnych doświadczeń — na zbycie nowa jest z 27 lat. Ze sprzedaży stacjonarnej wycofała się 8 lat temu a z drugiej chwili, rozwija się e-commerce, które wciąż się zmienia. Chociaż w czasie wielkich ograniczeń, ważną rolą zaprezentowała się własna flota samochód dostawczych, która uniezależniła firmę z mocno przeciążonego systemu kurierskiego. A utknięcie kilku samochodów w korkach nie sparaliżowało całej logistyki, bowiem ich flota ma ponad 100 samochodów typu TIR.

Dużym ułatwieniem są i stany magazynowe topowych produktów. Magazyny są położone w kilku krajach. Dzięki nim, sklepy internetowe obsługujące zagranicznych klientów, nie ubiegły w 100% zależne od dostaw z Polski.

Wyzwaniem była zawsze reorganizacja stanowisk sztuki i wprowadzenia systemu zmianowego w wypadku pracowników prac i magazynów. Podział zatrudnionych na części i wprowadzenie pracy zmianowej umożliwiło zachowanie bezpiecznego odstępu między pracownikami. I w wypadku wielkiej ilości stanowisk biurowych został wprowadzony system pracy zdalnej. Sprzedaż internetowa Biały Bór

Zobacz również Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments