Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Kupcy nie zgodzili się na grunt proponowany przez miasto, jako zastępczy, na chwila remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na trasę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą był być mały dojazd oraz brak miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu ścianą istnieje natomiast plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w niniejszym zajęciu. Chociaż urzędnicy sprawdzą lub na pewno nie odda się nic w niniejszym temacie zrobić. Alternatywą traktuje być miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one oddane pod budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z ludźmi mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg dodatkowo w ostatnim roku, tak żeby po 4 miesiącach prac można było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak możliwe jest, że remont podejmie się dopiero jesienią. Jak mówią handlujący, to wiosna stanowi gwoli nich najnowszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej nawierzchni, na obszaru przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments