Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Mezoterapia Żywiec

Śląskie

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w wartości główne. Mezoterapia to sam z ciekawszych zabiegów podawanych w znaczących klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, pewnie ją oczyszczając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod postać szybko wpadają na jej naprawę i całą rewitalizację.

 

Mezoterapia Żarki
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia od lat uważana jest za najlepszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo przyznaje się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy z nich dostosowuje się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów oraz przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest skomplikowany dyskomfort, który związany jest z zastosowaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w niskie warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa wytwarzana jest za pomocą profesjonalnego urządzenia, które pomaga wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzeb jej nakłuwania. Stanowi to stała zaleta dla osób z nielicznym progiem bólu.
Mezoterapia Żarki

mezoterapia ZAMÓW

Wcale taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Żarki

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin także innych substancji odżywczych bezpośrednio pod postać. Skład i proporcje preparatu zależne są od miejsca nakłuć i obowiązku terapii. Mieszanka substancji stosowana jest na głębokość 0,5-4 mm pod postać, w przestrzeniach ok. 5 mm. W współzależności od obszaru mięsa oraz oczekiwanego efektu układa się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których występują niewielkie grudki. Czasem grany jest a system linijnych nakłuć. Popularna jest też metoda nappage, czyli seria bardzo nagłych i tanich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W tym fakcie jednak spora część preparatu traci na skórze.
Mezoterapia Żarki

Dermapen – hit w dziedzinie mezoterapii

Dermapen to sposób najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, stosującej w tym obiektu specjalne urządzenie. Za wielką skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który zawiera zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które poznają się pod postać na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na minutę wprowadza koktajl opierający się najczęściej z kwasu hialuronowego, witamin i substancji pomocniczych. Podczas terapii uzyskuje się oraz z osocza bogatopłytkowego, czyli nowej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i wykonane ze byliśmy chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest ograniczone do minimum. Urządzenie jest zatem precyzyjne i efektywne, i jego popularność stale rośnie.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu polepsza się gęstość i sprężystość skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne już po pierwszym zabiegu. W współzależności od części ciała, na której rozgrywana jest mezoterapia, istotne są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie blizn i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Żarki

Mezoterapia jest brakiem bezpiecznym, jednak należy zachować wyjątkową ostrożność, jeśli na skórze uważają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że środek nie winien być spełniany u kobiet w ciąży i u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą oraz chorobami nowotworowymi.

Mezoterapia Żarki

Mezoterapia igłowa to środek, którego efekty oczywiste są już po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Stanowi to to idealne rozwiązanie dla pań, jakie w niedaleki sposób chcą pozbyć się kłopotów ze zwiotczałą skórą oraz lecą do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto dodać, że jest wtedy także doskonała recepta na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a ponadto gotuj na pewną grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Żarki

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments